Перший

Прийом

Первинна консультація стоматолога в YAREMA DENTAL триває близько години. Якщо у вас нескладний випадок, цього достатньо, щоб розробити план лікування. Під час першого візиту ми зробимо вам фотодіагностику, мікроскопічне дослідження зубів, рентгенологічне обстеження й поверхневий аналіз прикусу. Визначимо пародонтологічний статус, детально вивчимо історію хвороби, після чого запропонуємо ефективний план реабілітації.

Вартість: 1500грн
step1

Фотодіагностика

step2

Мікроскопічне дослідження зубів

step3

Рентгенологічний аналіз наявних обстежень

step4

Поверхневий аналіз прикусу

step5

Визначення пародонтологічного статусу

step6

Вивчення історії хвороби

Знайомство

Перш ніж розпочати лікування, спеціалісти нашої стоматологічної кліники в Києві мають познайомитися з вами та з’ясувати актуальний стан ваших зубів. Перша стоматологічна консультація дає лікарям YAREMA DENTAL розуміння, яку проблему треба буде розв’язати та який план лікування найкраще пасуватиме саме вам. Це час для ретельного обстеження, виявлення проблем та пошуку комфортних рішень. 

Як проходить первинна стоматологічна консультація?

Під час першого візиту до клініки Yarema Dental наш висококваліфікований спеціаліст зробить Вам фотодіагностику, тобто декілька знімків обличчя і поверхонь зубів в різних ракурсах. Також буде проведено мікроскопічне дослідження під час якого лікар має можливість ретельно роздивитися поверхню зубів. Наступним етапом, за потреби, є рентгенологічне обстеження. Після чого лікар проаналізує ваш прикус, огляне ясна і зуби для визначення пародонтологічного статусу. І насамкінець, розпитає, чи маєте Ви чутливість до препаратів або шкідливі звички, які можуть вплинути на стан зубів, як часто робите гігієнічні чистки та які стоматологічні процедури проходили в минулому.

План лікування – запорука найкращого результату

Перший прийом в стоматологічній клініці Yarema Dental в Києві завершується складанням індивідуального плану лікування. Наші спеціалісти нададуть Вам детальну “дорожню карту” процедур та рекомендацій по догляду за зубами. Це забезпечить найкращий результат, а також здорову та красиву усмішку на багато років вперед. Тож не зволікайте й звертайтесь до наших спеціалістів за детальною консультацією.

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com