Професійну чистку зубів пацієнти іноді вважають опційною, необов’язковою процедурою. Адже всі ми чистимо зуби вдома, дехто навіть купує електричні щітки чи іригатори для дотримання належної гігієни порожнини рота. Але чи достатньо цього для здоров’я зубів? В більшості випадків, ні. Для уникнення розвитку різноманітних захворювань, окрім домашнього догляду, необхідно регулярно проводити професійну чистку зубів у стоматолога.

Що таке гігієнічна чистка зубів

Це — комплекс процедур, завдяки яким стоматолог може зняти наліт і зубний камінь із зубів та з-під ясен. Професійна чистка запобігає виникненню карієсу, хвороб ясен та втраті зубів. Ось декілька причин, чому чистку зубів необхідно проводити у стоматолога.

Записатись на прийом

 

Домашній догляд не такий ефективний, як професійний

Дотримання гігієни порожнини рота в домашніх умовах є надзвичайно важливим. Проте, як би ретельно ви не чистили зуби та як би старанно не користувалися зубною ниткою, повністю вичистити наліт і зубний камінь, який утворюється у роті неможливо. Адже звичайні щітки не можуть “розбити” затверділий зубний камінь. А до деяких зубів взагалі нелегко дістати щіткою.

Запобігання хворобам ясен

Все більше людей стикаються з тою чи іншою формою хвороби ясен. Рання форма гінгівіту може проявлятися невеликими набряками ясен та кровотечами під час чищення зубів. Далі ця хвороба може розвинутися у більш небезпечну форму – пародонтит. Він руйнує кістку й пацієнт може втратити зуб.

Головною причиною гінгівіту є зубний наліт, який виникає внаслідок розмноження бактерій у порожнині рота. Професійна чистка зубів допомагає позбутися нальоту та є ефективною у профілактиці захворювань ясен.

Виявлення хвороб на ранніх стадіях

Стоматолог не тільки знімає наліт та зубний камінь, але й проводить огляд порожнини рота. Це дає можливість виявити стоматологічні проблеми на ранніх стадіях: поверхневий карієс, запалення ясен тощо. Що раніше ви дізнаєтесь про такі захворювання, то простіше й безпечніше зможете їх пролікувати, уникнувши ускладнень.

Як часто необхідно чистити зуби у стоматолога

Американська стоматологічна асоціація рекомендує відвідувати стоматолога “регулярно”, щоб запобігти виникненню карієсу чи пародонтиту. Стандартна практика — це дві професійні чистки на рік. Проте важливо зберігати індивідуальний підхід. Деяким пацієнтам необхідно частіше проводити професійну чистку у стоматолога через скупчення зубного ряду або регулярне вживання кави й чаю.
В стоматології Yarema Dental ви зможете отримати індивідуальну консультацію та підібрати графік професійних чисток зубів, що підходить саме вам.

Види професійної гігієни ротової порожнини

Ультразвукова чистка зубів

Це сучасна технологія, яка дозволяє зняти тверді зубні відкладення за допомогою ультразвукового скалера. Процедура є безпечною та безболісною, й допомагає запобігти появі гінгівіту та пародонтиту.

Чищення зубів за допомогою технології Air-Flow

Air-Flow, що перекладається як “потік повітря” — це швейцарська технологія чищення зубів. Під час цієї процедури за допомогою тиску створюється потік води, повітря та гранул порошку певного розміру. Ця суміш ефективно видаляє наліт з поверхні зубів, а також допомагає очистити зуби від пігментації.

Чищення зубів професійними щіточками й пастами

Стоматолог також може проводити чистку зубів спеціальними щітками й абразивними пастами. Цей метод дозволяє ефективно позбутися зубного нальоту.

Професіонали клініки Yarema Dental з радістю нададуть вам детальну консультацію щодо гігієнічного чищення зубів та запропонують оптимальний варіант для вашого випадку.

Оберіть лікаря

Ярема Міклош

Головний лікар , лікар ортопед

Профіль лікаря

Гаврилюк Уляна

Лікар ортодонт, гнатолог

Профіль лікаря

Вікторія Олійник

Спеціаліст в парадонтології

Профіль лікаря

Назар Бойко

Лікар терапевт, ортопед

Профіль лікаря

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com