Якщо ви шукаєте косметичне стоматологічне рішення, яке допоможе вам швидко відновити втрачену, сколену або потріскану емаль, змінити форму зубів чи отримати естетичну та яскраву усмішку – прямі композитні вініри можуть стати ефективним рішенням.

Що таке прямі композитні вініри?

Прямі композитні вініри виготовляються з композитної смоли. Їх створюють безпосередньо на зубах пацієнта, що дозволяє миттєво вирішити стоматологічні проблеми, не очікуючи вініри з лабораторії. Це дуже зручно, наприклад, якщо у пацієнта перед важливою подією, публічним виступом чи весіллям відколовся шматочок зуба. В такому випадку спеціалісти клініки Yarema Dental зможуть підготувати та встановити прямий композитний вінір на зуб того ж дня.

Техніка їх установки досить проста. Спочатку лікар очистить поверхню зубів від бактерій і протруює його спеціальною речовиною. Вона надасть поверхні зуба необхідної шорсткості. Це необхідно аби композитний матеріал міцніше тримався на зубі пацієнта. Обравши необхідний колір майбутнього вініру, лікар пошарово наносить композитну смолу на зуб й обробляє її ультрафіолетом. Після затвердіння поверхня вініру полірується.

Якщо немає додаткових ускладнень, на реставрацію одного зуба в такий спосіб необхідно близько години часу.

Плюси та мінуси композитних вінірів

Основною і очевидною перевагою таких вінірів є майже миттєве вирішення проблем пацієнта. Як ми вже зазначали, їх можна підготувати та прикріпити до зуба в той же день. Крім того, це малоінвазивний засіб реставрації, який майже не потребує втручання в дентин пацієнта. Також прямі композитні вініри дешевші, ніж порцелянові аналоги, що робить їх більш доступним варіантом для деяких клієнтів.

Проте такий метод реставрації має і свої недоліки. Зокрема композитні вініри не такі міцні, як порцелянові і можуть швидше сколюватись. Однак, в більшості випадків, такі сколи піддаються ремонту методом накладання додаткового шару композитної смоли.

Також вони мають досить пористу структуру. З часом це підвищує ймовірність утворення плям. Композитні вініри швидше тьмяніють і втрачають свій блиск. В середньому через 4-7 років вони виглядатимуть менш привабливо, ніж на початку.

Записатись на прийом

Важливо зазначити, що композитні вініри виглядають менш природно, ніж порцелянові аналоги. Адже порцеляна має властивості, більш подібні до природних зубів. Крім того, оскільки композитні вініри виготовляються безпосередньо у роті пацієнта, стоматолог обмежений в інструментах і просторі. Це означає, що створити естетично вивірений вінір може бути складніше.

Композитні вініри – це правильний вибір для вас?

Якщо ви шукаєте доступне косметичне стоматологічне рішення, яке допоможе вам досягти миттєвих результатів – прямі композитні вініри можуть стати чудовим варіантом. При належному гігієнічному догляді, вони виконуватимуть свої функції п’ять, а інколи і 10 років.

Однак, якщо ви шукаєте більш довговічне рішення і кращої естетики, тоді ми радимо вам звернути увагу саме на порцелянові вініри. Зрештою, правильний вибір залежить від ваших потреб, уподобань і звісно бюджету.

Аби дізнатися більше про композитні вініри чи інші косметичні стоматологічні рішення, зверніться до спеціалістів стоматологічної клініки Yarema Dental в Києві. Наші висококваліфіковані лікарі нададуть вичерпну інформацію та складуть індивідуальний план лікування.

Оберіть лікаря

Ярема Міклош

Головний лікар , лікар ортопед

Профіль лікаря

Назар Бойко

Лікар терапевт, ортопед

Профіль лікаря

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com