Художня реставрація зубів — це косметична стоматологічна процедура, яка робить ваші усмішки яскравими. З її допомогою лікар може відновити надколоті зуби, наростити зуби, заповнити надмірні проміжки між зубами, а також змінити їх форму та колір. Для художньої реставрації використовуються фотополімери — сучасні матеріали, яким можна легко надати необхідну форму. В результаті ви отримаєте блискучу усмішку на довгі роки.

Кому потрібна художня реставрація зубів

Кінцева мета фотополімерної реставрації зубів — повернути вашій усмішці впевненість та красу. Тому показаннями для такої процедури можуть бути:

 • Надколоті або поламані зуби
 • Зуби, що частково зруйнувалися
 • Великі проміжки між зубами
 • Форма чи колір зубів, які потребують змін
 • Недостатня довжина зубів

Ви також можете звернутися до спеціалістів Yarema Dental з індивідуальним запитом. Ми детально вивчимо ваш випадок і з радістю проконсультуємо щодо доцільності художньої реставрації зубів.

Записатись на прийом

Біоміметична концепція у художній реставрації зубів

Реставрація зубів фотополімером — надійна та безпечна процедура, якій віддають перевагу пацієнти та лікарі. Під час реставрації зубів ми в Yarema Dental дотримуємося біоміметичної концепції. Головна її ідея полягає в тому, щоб зберегти якомога більше природних тканин зуба, а також використовувати матеріали, які максимально повторюють його природні структури. Наприклад, замість того, щоб свердлити та руйнувати зуби під час художньої реставрації, лікарі докладають усіх зусиль, щоб зберегти зуби неушкодженими.

Крім того, ми в Yarema Dental препаруємо, наприклад, карієс під мікроскопом. Це свого роду “game changer” в лікуванні, адже змінює самі принципи сталої стоматології. За рахунок візуального контролю вдається забрати тільки некритичні тканини і мінімізувати видалення живих та здорових тканин зуба. Лікарю не потрібно робити зайві рухи, які могли б призвести до певних неточностей.

Біоміметична концепція також проявляється у створенні штучних наповнювачів, які нагадують натуральну зубну емаль. Серед таких матеріалів можуть використовуватися:

 • Гідроксиапатит фосфату кальцію. Це — природна складова зуба, тому коронки, зроблені з гідроксиапатиту фосфату кальцію виглядатимуть та будуть відчуватися органічно.
 • Оксид алюмінія. Це — біосумісний матеріал, який органічно поєднується з тканинами ваших ясен і зубів.

Переваги біоміметичної концепції:

 • Відсутність токсичних чи небезпечних матеріалів
 • Максимальне наближення до природної структури зуба
 • Збереження здорових тканин зуба
 • Мінімально інвазивна процедура
 • Естетично красиві зуби, що виглядають, як натуральні

Застосування протоколів біоміметичного відновлення зубів

Важливою складовою біоміметичної концепції реставрації зубів є дотримання Протоколів біоміметичного відновлення зубів. Ці протоколи передбачають різні норми лікування та реставрації, але загалом спрямовані на дотримання основних парадигм біоміметичної стоматології, серед яких важливо виділити наступні:

 • Максимальна міцність з’єднання. Ми досягаємо максимальної міцності з’єднання штучного матеріалу з емаллю зубів, завдяки чому відреставровані зуби функціонують так само, як природні.
 • Підвищення життєздатності пульпи. Завдяки міцності з’єднання, підвищується життєздатність пульпи та забезпечується довгострокова функція зуба без рецидивів карієсу, надламів або відмирання пульпи. Крім того, зуб із живою пульпою стійкіший та сильніший.
 • Зниження тиску у зубі. Тиск у зубі може спричиняти тріщини, біль та підвищену чутливість. Зниження тиску при зміцненні з’єднання є головною метою біоміметичної стоматології.

Це лише частка усіх перваг біоміметичного підходу до художньої реставрації зубів. Аби дізнатися більше – звертайтесь до професіоналів стоматологічної клініки Yarema Dental. Ми з радістю проконсультуємо вас і оберемо індивідуальне лікування, що буде ефективним саме у вашому випадку.

Оберіть лікаря

Ярема Міклош

Головний лікар , лікар ортопед

Профіль лікаря

Гаврилюк Уляна

Лікар ортодонт, гнатолог

Профіль лікаря

Вікторія Олійник

Спеціаліст в парадонтології

Профіль лікаря

Назар Бойко

Лікар терапевт, ортопед

Профіль лікаря

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com