Ваша усмішка дуже важлива аби справити незабутнє перше враження на людину. За даними опитування, яке провела компанія Kelton Global для Американської академії косметичної стоматології, 48% дорослих респондентів відповіли, що саме усмішка є тією рисою людини, яка найбільше запам’ятовується після першого знайомства.

Якщо ж ви не задоволені зовнішнім виглядом своїх зубів, маєте скупчення зубів, незначні проблеми з прикусом чи великі міжзубні проміжки, у нас є хороші новини: елайнери Invisalign – надійна система для вирівнювання зубів. У багатьох випадках – це повноцінна альтернатива традиційним брекетам. Читайте далі, щоб дізнатися більше про невидиму ортодонтичну систему.

Хто та коли створив Invisalign

Елайнери Invisalign 25 років тому створила компанія Align Technology. Їх виготовляють з запатентованого прозорого полікарбонату SmartTrack, тому вони зовсім непомітні оточуючим. Invisalign не має металевих дротів та дуг, а являє собою конструкції у вигляді кап виготовлених за 3D знімками зубів пацієнта. Це дозволяє їх легко надівати та знімати. І в цьому їх важлива відмінність від брекетів, адже знімні елайнери зовсім не обмежують ваше харчування та не викликають додаткових складнощів під час проведення гігієнічних процедур.
Крім того елайнери щільно прилягають до зубів і не спричиняють порізів чи дискомфорту, який інколи відчувають пацієнти з брекетами.

Як працюють елайнери для вирівнювання зубів?

Подібно до традиційних брекетів, елайнери злегка тиснуть на зуби, щоб поступово їх вирівняти. Зуби рухаються в потрібне положення приблизно на 0,2–0,3 мм із кожним новим набором елайнерів.

Для встановлення цих ортодонтичних систем необхідно здійснити усього один або два візити до ортодонта.
Записатись на прийом

В клініці Yarema Dental в Києві весь процес виглядає так:

  1. Наш ортодонт створить 3D-зображення вашого рота за допомогою цифрового сканування. Це дозволяє детально проаналізувати стан зубів та сформувати план індивідуального ортодонтичного лікування.
  2. В залежності від складності кожного конкретного випадку, пацієнту буде запропоновано курс з серії елайнерів – від 12 до 48.
  3. Далі відбувається процес виготовлення елайнерів, які ви отримаєте від від свого ортодонта. Також, за потреби, пацієнт отримує набір “тестувальних” вирівнювачів зубів, аби ротова порожнина звикла перед початком процесу вирівнювання вже елайнерами.
  4. Кожен набір елайнерів носять приблизно два тижні. Тривалість лікування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, але в середньому курс триває від 6 до 18 місяців.
  5. Після завершення курсу лікування елайнерами бажано використовувати ретейнери приблизно протягом 6 місяців. Це необхідно аби зберегти отриманий результат.

Як доглядати за елайнерами?

Доглядати за елайнерами досить просто. Зокрема потрібно не забувати знімати їх щоразу перед чищенням зубів, прийомом їжі чи напоїв. Особливо, якщо мова йде про гарячі напої, адже матеріал, з якого виготовляють такі капи, досить чутливий до високих температур.

Аби почистити капи елайнерів необхідно:

  • Промити їх водою
  • Чистити рідким милом за допомогою зубної щітки з м’якою щетиною
  • Зберігати у захисному футлярі, коли вони не використовуються
  • Для більш ретельного очищення існують спеціальні аксесуари та шипучі таблетки

Висновки

На сьогодні понад 12,8 мільйонів людей у світі вже покращили свої зуби та усмішки за допомогою елайнерів. Це ефективна ортодонтична система. Вона має як свої переваги, які ми вказали в цьому матеріалі, так і недоліки в порівнянні з металевими брекетами. Зокрема елайнери, на відміну від брекетів, ефективні при виправленні незначних ортодонтичних проблем.

Якщо вас зацікавив цей метод ортодонтичного лікування, і ви хочете дізнатися більше – звертайтесь до спеціалістів Yarema Dental в Києві. Ми з радістю проконсультуємо та зробимо все від нас залежне, аби ваша усмішка знову сяяла.

Оберіть лікаря

Ярема Міклош

Головний лікар , лікар ортопед

Профіль лікаря

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com