Зубні імпланти є відносно новим рішенням для людей, що мають серйозні проблеми з зубами. Винайдені близько 50 років тому, вони набули популярності у 1970-х роках, як альтернатива зубним протезам і мостам для заміни хворих або відсутніх зубів.

За даними Американської академії імплантологічної стоматології, близько 3 мільйонів людей у Сполучених Штатах вже мають зубні імплантати. І їх кількість зростає приблизно на 500 тисяч нових користувачів щороку. Високу популярність цього методу реставрації ми бачимо і серед українських клієнтів стоматологічної клініки Yarema Dental.

Що ж таке зубний імплант?

Зубні імпланти – це так звані штучні корені, які хірург-стоматолог встановлює в щелепну кістку, на місце відсутнього зубного кореня. Пацієнту може знадобитися імплант після втрати одного чи кількох зубів. Адже, коли зуб втрачається через травму чи хворобу, у людини можуть виникнути такі ускладнення, як швидка втрата кісткової маси в місці відсутнього зуба, порушення мови або зміни в жуванні, естетичні деформації. Це призводить до загального дискомфорту і погіршення якості життя.

Зубний імплант слугуватиме основою для подальшого встановлення “штучних зубів” у вигляді коронок, мостів чи зубних протезів. Таким чином імплантологія в стоматології відіграє важливу роль для відновлення жувальної функції, естетичного вигляду усмішки і покращення загального здоров’я пацієнта.

Лікарі YAREMA DENTAL роблять близько 300 імплантацій зубів на рік. В своїй практиці ми використовуємо лише високоякісні швейцарські імпланти Straumann. Багаторічний досвід наших спеціалістів, сучасні матеріали і обладнання та індивідуальний підхід забезпечують високий рівень успішного приживлення зубних імплантів – у 98% випадків, а при другій імплантації цей показник сягає 99,9%.
Записатись на прийом

Рекомендації для пацієнтів

Перш, ніж встановлювати зубні імпланти, проконсультуйтесь зі спеціалістами нашої стоматологічної клініки в Києві про усі переваги та можливі ризики.

Що вам слід враховувати на цьому етапі:

  • Ваш загальний стан здоров’я – це важливий фактор, що надасть лікарю розуміння, чи буде ефективною імплантація зубів, скільки часу знадобиться для загоєння та як довго імплант зможе виконувати свої функції.
  • Паління тютюнових виробів може вплинути на процес загоєння імпланту та зменшити строк його “життя”.
  • Процес поглинання імпланта кісткою може тривати від кількох тижнів до кількох місяців.

Після процедури імплантації зубів необхідно ретельно дотримуватись інструкцій лікаря щодо гігієни ротової порожнини. Регулярне чищення імпланту та навколишніх зубів є дуже важливим для довгострокового успіху. Варто також запланувати регулярні візити до свого стоматолога. Якщо ж ви раптом відчуєте, що імплант хитається чи викликає больові відчуття – негайно повідомте про це лікаря.

Імплантація – надійне та довгострокове рішення

Середня тривалість життя зубного імпланту становить від 10 до пожиттєвого користування. Це означає, що при належному гігієнічному догляді за імплантом та ротовою порожниною в цілому, ви зможете забути про проблему відсутності зуба на багато років вперед. Жоден інший варіант заміни зуба не може виконувати свої функції так довго. Також це єдиний спосіб реставрації зубів, що підтримує здоров’я щелепної кістки та стимулює її ріст.

Якщо вас зацікавив метод лікування імплантами – звертайтесь за індивідуальною консультацією до висококваліфікованих спеціалістів клініки Yarema Dental в Києві. Ми з радістю допоможемо вам вирішити усі стоматологічні проблеми!

Оберіть лікаря

Ярема Міклош

Головний лікар , лікар ортопед

Профіль лікаря

Любомир Глушко

Лікар хірург, імплантолог

Профіль лікаря

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com