Сучасна стоматологія – це вже не тільки про пломбування та видалення зубів. Сьогодні люди звертаються до наших послуг з естетичної стоматології в Києві аби покращити свій зовнішній вигляд. В Україні, як і в усьому західному світі, це вже давно така ж поширена процедура, як, наприклад, послуги пластичного хірурга чи, навіть, барбера.

Якісна естетична стоматологія – це ефективний шлях пацієнта до омріяної “голлівудської усмішки”. І спеціалісти Yarema Dental вже розробили власну систему створення естетики.

Види естетичної стоматології

Звісно, можна стверджувати, що вся стоматологія містить естетичну функцію. Однак деякі процедури, зокрема полірування зубів, професійна чистка зубів, художня реставрація зубів, антивікова стоматологія чи відбілювання зубів більше стосуються саме зовнішнього вигляду, ніж функціональності. Давайте поговоримо про них детальніше.

Записатись на прийом

Професійна чистка – важливий елемент естетики

Професійну чистку зубів пацієнти іноді вважають опційною, необов’язковою процедурою. Адже всі ми чистимо зуби вдома, дехто навіть купує електричні щітки чи іригатори для дотримання належної гігієни порожнини рота. Проте це — важливий комплекс процедур, завдяки яким стоматолог може зняти наліт і зубний камінь із зубів та з-під ясен.

Професійна чистка також запобігає виникненню карієсу, хвороб ясен та втраті зубів. Крім того, ця процедура дозволяє зробити колір зубів світлішим, хоч і не має такого ефекту, як відбілювання.

Полірування зубів – крок до здоров’я та краси

Полірування зубів ми в Yarema Dental здійснюємо двома способами: за допомогою гумової щіточки чи технології Air-Flow. В кожному з цих методів ми користуємося лише найбільш якісними наборами полірувальних щіток, паст і порошків.

Це не просто косметична процедура, а важлива частина піклування про здоров’я ротової порожнини. Адже поліруючи зуби, стоматолог видаляє з їхньої поверхні бактерії, розмноження яких є головною причиною виникнення нальоту на зубах і розвитку гінгівіту.

За даними Американської асоціації пародонтологів, полірування є ефективним методом для видалення плям на зубах, які можуть виникати внаслідок паління, вживання кави, чаю чи червоного вина. Після процедури ваша зубна емаль знову набуде природного естетичного кольору.

Білосніжні зуби – мрія кожного

Відбілювання зубів — мабуть, одна з найбільш популярних процедур у сучасній стоматології. Ось декілька її переваг:

  • Блискучий зовнішній вигляд. Процедура відбілювання робить ваші посмішки білосніжними та чарівливими.
  • Неінвазивність. Відбілювання зубів — нескладна та неінвазивна процедура, яка не вимагає видалення зубної емалі або оперативного втручання.
  • Великий вибір методів. Від домашніх наборів для відбілювання до професійних процедур у стоматології — сучасні методи відбілювання зубів дуже різноманітні.

Індивідуальний підхід – одна з головних рис в роботі спеціалістів Yarema Dental. Іноді для яскравої усмішки може бути достатньо професійної чистки зубів, яка прибере зубний наліт та плями. Для більш помітних результатів лікар може запропонувати саме професійне відбілювання зубів.

Стоматолог, що діє як художник

Художня реставрація зубів — це також косметична стоматологічна процедура, яка робить ваші усмішки яскравими. З її допомогою лікар може відновити надколоті зуби, наростити зуби, заповнити надмірні проміжки між зубами, а також змінити їх форму та колір. Для художньої реставрації використовуються фотополімери — сучасні матеріали, яким можна легко надати необхідну форму. В результаті ви отримаєте блискучу усмішку на довгі роки.

Звертайтеся до наших спеціалістів з естетичної стоматології в Києві з індивідуальним запитом. Ми детально вивчимо ваш випадок і з радістю проконсультуємо щодо доцільності художньої реставрації чи інших видів естетичної стоматології.

Оберіть лікаря

Ярема Міклош

Головний лікар , лікар ортопед

Профіль лікаря

Гаврилюк Уляна

Лікар ортодонт, гнатолог

Профіль лікаря

Вікторія Олійник

Спеціаліст в парадонтології

Профіль лікаря

Назар Бойко

Лікар терапевт, ортопед

Профіль лікаря

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com