Історія

Дениса Д.

Я з дитинства знав, що гризти яблука чи їсти шашлик – не для мене. Казав усім, що вегетаріанець, а у походах з друзями смажив собі зефір. Однак завдяки лікарям з YAREMA DENTAL я це змінив. Тепер я їм лише м'ясо, і жувати мені більше не боляче. Раніше я навіть мріяти про таке не міг, але з допомогою фахівців все виявилося набагато легше, ніж можна уявити.

Історія

Ірина К.

Коли стоматолог, до якого я звертаюся вже п'ять років поспіль, не зміг прийняти мене з гострим болем, я подумала, що втрапила у халепу. Біль був просто нестерпний, і я ризикувала запороти свою презентацію наступного дня через мученицький вираз обличчя. Добре, що згадала про YAREMA DENTAL, де робила профілактичну чистку. У клініці вивільнили для мене час та допомогли вирішити мою проблему.

Історія

Соня К.

Мені ніколи не подобалася форма мого обличчя, тож я схилялася на користь пластики, не дивлячись на ризики та складність операції. Добре, що взимку лижний курорт подарував мені зустріч з Яремою. Я не вірила, що таке можливо, коли пристала на пропозицію про виправлення прикусу, думала трохи полегшити роботу пластичним хірургам, проте згодом взагалі відмовилася від операції, таке чудове перетворення зі мною відбулося.