В своїй практиці ми використовуємо лише високоякісні швейцарські імпланти Straumann (далі “Штрауман”). Вони були спеціально розроблені холдингом Straumann Holding AG для роботи за негайними протоколами. Проте система Штрауман універсальна, тому клініцисти можуть використовувати її відповідно до потреб – вона не менш ефективна й при стандартній імплантації та протезуванні.

Творці системи Штрауман та концепції «динамічного контролю кістки» прагнули збільшити прогнозованість лікування для успішного застосування негайних протоколів у повсякденній клінічній практиці, незалежно від типу кісткової тканини.

Продукція Штрауман поєднує у собі швейцарську якість та точність, інноваційні технології та рішення, в основі яких лежать тривалі наукові дослідження.

Один тип з’єднання та вузькі контури ортопедичних компонентів спрощують досягнення естетичного результату лікування. А за рахунок ефективності та надійності системи Штрауман забезпечується високий рівень успішного приживлення зубних імплантів – у 98% випадків, а при другій імплантації цей показник сягає 99,9%.

Ось кілька фактів про цю систему:

 • Динамічний контроль. Продуманий дизайн імпланту забезпечує високу стабільність при негайній імплантації, незалежно від типу кістки.
 • Естетичні результати лікування. Широкий і при цьому продуманий
  асортимент ортопедичних компонентів з універсальним з’єднанням та вузькими контурами.
 • Впевненість в результаті. Швейцарська точність та якість, а також доведена ефективність матеріалу Roxolid® та поверхні SLActive®.

А тепер давайте детальніше розглянемо кожен цей факт.

Динамічний контроль установки імпланту

Динамічний контроль досягається за рахунок наявності стружковідвідної борозни по всій довжині імпланту. Вона збирає, ущільнює та перерозподіляє нативну кісткову стружку вздовж тіла імпланту. Також зменшений діаметр шийки імпланту знижує тиск на кортикальну кістку та спрощує субхрестальну установку імпланту Штрауман.

Товщина його різьблення поступово зменшується, а ширина* (відстань від «тіла імпланту» до зовнішнього краю різьблення), навпаки, збільшується у напрямку до апексу імпланту для досягнення високої первинної стабільності та ефективного введення імпланту в підгтовлене місце в кістці (лунку). Також допомагає коригувати його положення та нахил надійний контроль ріжучої дії при прямому та зворотному обертанні.

Імпланти Штрауман мають повністю конічну форму та вузьке тіло, тому чудово підходить для вузьких остеотомічних отворів. Різблення імпланту закінчується безпосередньо у апекса (його вершини), тому велика площа поверхні сприяє досягненню високої первинної стабільності імпланту.
Записатись на прийом

Естетичні результати лікування

Широка та продумана лінійка компонентів, одне універсальне з’єднання та вузькі контури ортопедичних компонентів імплантів Штрауман полегшують відновлення естетики зубного ряду.

Концепція однакових ясенних контурів, задіяна в системах Штрауман, полегшує маніпуляції з м’якими тканинами. А новий дизайн абатментів для гвинтової фіксації створює оптимальні умови для збереження обсягу м’яких тканин.

Крім того, універсальна лінійка ортопедичних компонентів, сумісна з імплантами будь-якого діаметра, спрощує ортопедичний етап лікування.

Кожен імплант Штрауман, незалежно від діаметру має нове з’єднання TorcFit™. Гвинт абатменту можна затягнути лише після того, як він правильно увійшов до з’єднання імпланту. Тому більше не потрібно робити рентгенограму для контролю посадки абатменту.

Герметичне та стабільне з’єднання навіть під час використання імплантів малого діаметра суттєво знижує ризик колонізації бактеріями.

Інновації, як запорука надійності

Система Штрауман – це швейцарська якість та інноваційні технології, що ґрунтуються на результатах тривалих досліджень. Імпланти розроблені розроблені таким чином аби щоразу досягати прогнозованих результатів.

Зокрема інноваційний матеріал Roxolid® дозволяє знизити інвазивність лікування за рахунок встановлення імплантів меншого діаметра. А це в свою чергу:

 • Збігає кістку та кровопостачання тканин
 • Зменшує інвазивність кісткової пластики
 • Надає більш широкі можливості лікування у складних анатомічних випадках та вузьких ділянках адентії

Поверхня SLActive® з доведеною клінічною ефективністю дозволяє надає впевпеність у ефективності лікування, зокрема забезпечує:

 • Скорочення періоду загоєння з 6-8 тижнів до 3-4 тижнів за будь-яких показань.
 • 10-річне виживання імплантатів досягає 98,2 % при використання протоколу негайного протезування.
 • Прискорену регенерацію кістки в області дефектів.
 • 100% виживання імплантатів через 5 років після їх установки пацієнтам, які пройшли променеву терапію.

Це лише частина цікавих фактів про надсучасну систему Штрауман, яку ми пропонуємо своїм пацієнтам в клініці Yarema Dental в Києві. Аби дізнатися більше – звертайтесь до наших спеціалістів за первинною консультацію. Ми забезпечимо індивідуальний підхід та гарантуємо потрібний результат.

Оберіть лікаря

Ярема Міклош

Головний лікар , лікар ортопед

Профіль лікаря

Любомир Глушко

Лікар хірург, імплантолог

Профіль лікаря

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com