Про клініку YAREMA DENTAL

Нью-Йорк, Лондон, Відень чи Київ?

У престижній стоматологічній клініці YAREMA DENTAL в Києві Ви не відчуєте різниці в рівні медичного обслуговування. Стала якість нашого сервісу та європейська освіта персоналу, що вільно володіє іноземними мовами, забезпечує комфортні умови, як для українських клієнтів, так і пацієнтів з інших країн.

 

Стоматологічна клініка YAREMA DENTAL якісно допомагає там, де не змогли знайти ефективне рішення інші спеціалісти, адже складні випадки – наш профіль. Ми документуємо їх та проводимо конференції за участі передових профільних експертів, накопичуємо інноваційний досвід та забезпечуємо високі стандарти лікування.

В епоху глобальної цифровізації та штучного інтелекту, ми йдемо в ногу з часом, використовуючи в своїй практиці найкращі надбання сьогодення. Наша команда проаналізувала, оптимізувала і покращила деякі стоматологічні протоколи й планує ділитися своїм досвідом та інноваційними рішеннями зі світом. Перша стоматологічна клініка YAREMA DENTAL поза межами України незабаром відкриє свої двері у Стокгольмі.

Наша Кава

Відвідувачам нашої стоматологічної клініки в Києві пропонуємо найсмачнішу каву від «One Love coffee» Володимира Задираки, який власноруч перевіряє якість і подачу кожні 6 місяців. Спробувати найсмачнішу каву в нашій VIP-стоматології серед картин найвидатніших українських митців – це нагорода собі за здорові зуби. А ще, щосереди ми пропонуємо шанувальникам нашої клініки до кави круасан від кондитерської «Bassano».
coffe