Відбілювання зубів — мабуть, одна з найбільш популярних процедур у сучасній стоматології. Розповідаємо про переваги та ризики відбілювання зубів, як проходить процедура в стоматологічній клініці Yarema Dental в Києві та чи всім варто відбілювати зуби.

Переваги відбілювання зубів

Щороку чимало пацієнтів вдаються до відбілювання зубів. Ось деякі переваги, які надає ця процедура:

 • Блискучий зовнішній вигляд. Процедура відбілювання зубів робить ваші посмішки білосніжними та чарівливими.
 • Неінвазивність. Відбілювання зубів — нескладна та неінвазивна процедура, яка не вимагає видалення зубної емалі або оперативного втручання.
 • Великий вибір методів. Від домашніх наборів для відбілювання до професійних процедур у стоматології — сучасні методи відбілювання зубів дуже різноманітні.

Відбілювання зубів — це безпечно?

Будь-яке медичне втручання має певні ризики, але сучасне відбілювання зубів — це безпечна та ефективна процедура. Втім, іноді можуть виникати й певні побічні реакції. Зокрема мова йде про підвищення чутливості зубів, можливе запалення ясен після процедури чи пошкодження емалі через непрофесійні дії лікаря.

Записатись на прийом

Також варто зважати і на наступні аспекти процедури відбілювання зубів:

 • Результат залежить від початкового кольору зубів. Деяких плям може бути важко або неможливо позбутися.
 • Тимчасовий ефект. З часом ефект від процедури може зникати, й тоді відбілювання треба проводити знову.
 • Вартість. Відбілювання зубів у стоматолога може бути недешевим. І зазвичай його не покриває медичне страхування.
 • Зусилля. Для належного ефекту, вам потрібно буде відвідувати стоматолога або докладати додаткових зусиль і дотримуватися дисципліни при домашньому відбілюванні.

Як відбувається відбілювання зубів

Індивідуальний підхід – одна з головних рис в роботі спеціалістів Yarema Dental. Для початку лікар огляне ваші зуби та складе план процедур, який пасуватиме саме вам. Іноді для яскравої усмішки може бути достатньо професійної чистки зубів, яка прибере зубний наліт та плями. Для більш помітних результатів лікар може запропонувати професійне відбілювання зубів. Загалом, існує багато методів для досягнення бажаного результату:

 1. Професійне відбілювання. Стоматолог використовує спеціальні висококонцентровані засоби, які активуються лампою чи лазером. Цей метод дозволяє досягти швидших результатів, але також підвищує ризики виникнення чутливості зубів.
 2. Відбілювання в домашніх умовах. Для цього використовуються спеціальні гелі, смужки або шини, які накладаються на зуби. Вони містять нижчу концентрацію відбілювального агента, тому вимагають довшого використання. Деякі смужки та шини мають вищий вміст відбілювальної речовини — їх прописує стоматолог.
 3. Комбіноване відбілювання. Іноді стоматологи рекомендують поєднувати процедури у клініці з використанням відбілювальних смужок і гелей вдома.
 4. Внутрішнє відбілювання. Такий метод використовують під час лікування кореневих каналів, коли всередині зуба розміщується відбілювальний агент.
 5. Зубні коронки або вініри. У деяких випадках відбілити зуби професійними засобами не вдається. Тоді стоматолог може порекомендувати покрити зуби білими коронками чи вінірами.

Як зберегти колір зубів

У клініці Yarema Dental в Києві ми завжди готові зробити ваші усмішки білосніжними. Але для того, щоб зберегти отриманий результат, необхідно дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Звертайте увагу на те, що ви їсте та п’єте. Чай, кава, червоне вино, солодкі газовані напої, ягоди або сильно забарвлені овочі можуть змінювати колір зубів. Радимо відмовитися від вживання таких продуктів та напоїв у перший день чи два після професійної чистки та процедури відбілювання зубів.
 • Дотримуйтеся домашньої гігієни. Чистіть зуби двічі на день, користуйтеся зубною ниткою, іригатором та йоржиками для зубів.
 • Відмовтеся від куріння. Це допоможе вам не тільки зберегти білий колір зубів, але й убезпечить ваше серце від можливих хвороб, пов’язаних з палінням тютюнових виробів.
 • Відвідуйте професійні чистки у стоматолога принаймні двічі на рік.

Ці прості поради дозволять вам довго пишатися своєю усмішкою та бути впевненими в собі в будь-яких життєвих ситуаціях. У разі, якщо вас зацікавила процедура відбілювання зубів – звертайтеся за професійною консультацією до спеціалістів клініки Yarema Dental в Києві.

Оберіть лікаря

Ярема Міклош

Головний лікар , лікар ортопед

Профіль лікаря

Вікторія Олійник

Спеціаліст в парадонтології

Профіль лікаря

Назар Бойко

Лікар терапевт, ортопед

Профіль лікаря

Запишіться
на прийом

Запишіться
на прийом

Адреса

м. Київ, вул. Антоновича 74,
(ЖК New York), вхід з двору

Телефон

+38 068 479 97 77

E-mail

yaremadentalclinic@gmail.com